تبلیغات
صدر نیوز

صدر نیوز
((سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد.))امام خامنه‌ای مدظله‌العالی 
نویسندگان
نظر سنجی
در جهان امروز که جریان های افراطی شکل گرفته اند نظر شما درباره وحدت سنی و شیعه چیست؟

صفحات جانبی
سایت «فردا» نوشت: روزنامه كویتی الدار، طی یادداشتی به نقش رهبر انقلاب در جریانات سیاسی و مذهبی پرداخت و نوشت: آیت الله امام خامنه ای رهبر انقلاب ایران نقش بزرگی را در منطقه خاورمیانه ایفا می كند. از جمله نقش های ایشان در این منطقه حفظ استقرار و ثبات منطقه و از بین بردن فتنه های مذهبی است.
برای مثال فتوای ایشان هنگام بی احترامی «یاسر الحبیب» به عایشه و تحریم بی احترامی به همسران پیامبر و اصحاب ایشان فتوایی بود كه مورد تحسین همه مسلمانان قرار گرفت و از آن تجلیل كردند؛ زیرا موجب تقویت وحدت و همبستگی اسلامی شد و این دلیلی بر نقش ایشان در از بین بردن فتنه ها است.
موضع گیری های دیگر ایشان هم نشان دهنده شجاعت ایشان است از جمله، حمایت از جنبش های انقلابی اسلامی مانند حزب الله لبنان و حماس و جهاد اسلامی در غزه برای حذف رژیم صهیونیستی، زیرا ایران و حزب الله و حماس و جهاد در یك ایدئولوژی مشتركند و آن، محو رژیم صهیونیستی از نقشه است تا همه منابع شرارت ها با آن از بین بروند. ایران در این حمایت خود میان جنبش های شیعی و سنی تفاوتی قائل نشده و از تمام جنبش های آزادی خواهانه حمایت كرده و با این نوع حمایت، وحدت اسلامی را به شكل صحیح رعایت كرده است.
این روزنامه افزوده است: آیت الله امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی همچنین نقش بزرگی در مبارزه با قدرت های بزرگ داشته؛ زیرا ترسیم كننده خط مشی سیاست خارجی ایران بنا بر قانون اساسی ایران، رهبر است. ایشان از سال 2005 رو در روی شورای امنیت صهیونیستی ایستاده و ذره ای از مواضع خود در از سرگیری گفت وگو با كشورهای صهیونیستی به خصوص در برنامه هسته ای كوتاه نیامده، زیرا هدف آنها از متوقف كردن این برنامه، تأمین امنیت ملی صهیونیست ها است. آنها از این می ترسند كه برنامه هسته ای ایران به یك برنامه نظامی تبدیل شده و موجب تهدید امنیت رژیم صهیونیستی بشود كه از زمان سرنگونی شاه با ایران درگیر است.
ایشان همچنین در مسئله سوریه و توطئه علیه نظام اسد، نقش مهمی در حمایت از این نظام مقاوم و پشتیبانی رسانه ای و معنوی از آن ایفا كرد. هدف ایشان از این حمایت، تقویت محور مقاومت با مركزیت ایران و سوریه و مقاومت لبنان و فلسطین بوده است؛ زیرا با سقوط نظام مقاوم سوری، محور مقاومت عزت و كرامت را به امت اسلامی و عربی برگردانده و تمام این دوره ها مایه فخر اسلام و مكتب اسلام و همانند مدرسه است كه هر انسان آزاده ای كه مخالف آمریكا باشد از آن درس می گیرد.
[ چهارشنبه 5 بهمن 1390 ] [ 12:08 ق.ظ ] [ احمد ترابی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
موتور جستجوی خبر قطره >

ولایت فقیه