تبلیغات
صدر نیوز

صدر نیوز
((سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد.))امام خامنه‌ای مدظله‌العالی 
نویسندگان
نظر سنجی
در جهان امروز که جریان های افراطی شکل گرفته اند نظر شما درباره وحدت سنی و شیعه چیست؟

صفحات جانبی

خبرگزاری فارس: فتنه‌گران سبز حالا که دیگر همه چیز از پرده برون افتاده است چرا چیزی را به گردن نمی‌گیرند؟ چرا فریادشان بلند نمی‌شود که پول دست‌بندهای سبزش را شاهزاده‌های سعودی می‌داده‌اند؟

خبرگزاری فارس: فراگیری دموکراسی در محضر دیکتاتور بزرگ

عطا... مهاجرانی وزیر فرهنگ دولت سیدمحمد خاتمی چندی قبل در اجلاس الجنادریه در عربستان سعودی شرکت کرد و همراه با نوریزاده ضد انقلاب، ضمن عرض ارادت به محضر شاه سعودی، مقادیری دلار را به عوض خوش خدمتی‌های خود دریافت کردند.

تصاویر و فیلم این میهمانی و به ویژه حضور این دو مهره سوخته عضو ستاد مدیریت فتنه سبز در این مراسم نیز در عمده رسانه‌های جهان منتشر شده است.

البته اقدام این دو نفر که تا قبل از این مورد توجه ویژه شبکه‌های خبری صهیونیستی و سرویس‌های جاسوسی دولت آل سعود بوده‌اند چندان غیر منتظره نبود و تنها وجه خبری آن حضور علنی آنها در این برنامه و لو رفتن خبر دریافت دلارهایی است که این دو چهره ضد نظام جمهوری اسلامی ایران از آل سعود دریوزگی کرده‌اند.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که به نظر می‌رسد بیش از هرچیز آنهایی که سنگ امثال مهاجرانی چند زنه را به سینه می‌زدند و جان به قربان سیاست‌های غلطی مثل تساهل و تسامح او بودند هم‌اکنون باید پاسخگو باشند.

پاسخگوی اینکه چرا در مقابل سرسپردگی‌ها، نقاب‌ها و پهن کردن فرش قرمز در پیش پای دشمنان مردم و نظام ایران سکوت می‌کردند و حتی شاید با خوشبینی نیز به آنها نگاه می‌کردند.

اکنون و هنگامیکه امثال مهاجرانی و نوریزاده در حال مزمزه پول‌های حرام آل سعود هستند؛ طبل رسوایی آنهایی به صدا درآمده است که هنوز هم از راه‌های رفته شده توسط اینان ره می‌سپارند.

اکنون آیا نوبت پاسخگویی آنهایی نیست که هنوز هم حرف‌های نوری‌زاده و مهاجرانی را به صورت‌های مختلف بلغور می‌کنند، هنوز هم مثل آنها نظام ایران را مورد هجمه قرار می‌دهند و هنوز هم مثل آنها مدعای آزادی و روشنفکری و حقوق بشر را دارند...؟!

همه آنهایی که در طول سال‌های رفته به نوعی با عینک خوشبینی به فتنه و فتنه‌گران می‌نگریسته‌اند آیا اکنون متوجه شده‌اند که آبشخور تمام حرف‌ها و نامه‌های اینان در کاخ آل سعود و کاخ سفید است یا هنوز هم خود را به خواب زده‌اند؟!

دیگر بر همه واضح شد که اگر اصلاح‌طلبانی همچون مهاجرانی، کدیور، مزروعی و غیره و غیره از سیاست دم می‌زنند یا از فرهنگ یا از تغییر و یا از انتقاد و مبارزه؛ منظورشان از این عبارت‌ها چیست و انرژی خود را برای بیان آنها از کجا قرض می‌گیرند؟

فرقه سبز اکنون به دست نمایندگان خود و در منطقه الجنادریه در حالی دلارهای سعودی را دریوزگی کرد که باید اذعان کرد این پول‌های حرام، رنگ را از قلم امثال تاج‌زاده، نوریزاد و محتشمی‌پور خواهد برد.

حالا نوری‌زاد می‌تواند نامه‌های بیشتری هم بنویسد. او حالا 18 هزار دلار پول سبز رنگ دارد و می‌تواند برای بیش از 75 میلیون هموطن خود بنویسد که چرا برای خوش خدمتی بیش از این به حکام آل سعود له‌له می‌زند.

محشتمی پور و تاج‌زاده که جگر شهدای فتنه زیر دندانشان سنگ شد حالا خوب است در نامه‌های عاشقانه خود به یکدیگر از این هم بنویسند که سرمنشأ تمام فکرهای سیاسی و فرهنگی‌شان چیزی غیر از دوست‌داشته‌های سعودیان نیست. و حالا این شاهزاده‌های خوشگذران سعودی هستند که نامه‌های در ظاهر عاشقانه اما در باطن، خرابکارانه این زن و شوهر را با پیمانه‌های شراب برای یکدیگر می‌خوانند.

امثال خاتمی، مهدی خزعلی و بقیه‌ای که هنوز هم گریبان نظام را گرفته‌اند و با قلم و قدم و زبانشان به جان کشور زخم می‌زنند بهتر است جواب بدهند که آیا نمیدانستند که در خاتمه ماجرای دلخوش کردن به رضایت مقامات سعودی و اردنی و آمریکایی صحنه‌ای غیر از حضور وزیرالوزرای سیدمحمد خاتمی در کاخ آل سعود متصور نبود...؟!

و ای بسا که چند روز دیگر شاید تصاویر کسان دیگری هم در کاخ سعودی منتشر شود که در حال پر کردن پیمانه برای شاهزاده‌های بی اصل و نسب سعودی هستند...!

فتنه سبز و تمام زعمایش حالا که دیگر همه چیز از پرده برون افتاده است چرا چیزی را به گردن نمی‌گیرد؟

چرا فریادش بلند نمی‌شود که پول دست‌بندهای سبزش را شاهزاده‌های سعودی می‌داده‌اند؟

مهاجرانی که یک عمر با لفّاظی‌های ظاهراً فرهنگی جان کشور را می‌خست باید اعتراف کند که سرخط رفتارهای خود را از حکومتی می‌گرفت که شیعه می‌کشد، با شمشیر گردن می‌زند، علیه کشورهای دیگر توطئه می‌کند و مصداق بارزی از مفهومی به نام "دیکاتوری" است.

و بدبخت آنهایی که چند سال تمام و حتی تا هنوز، افسار خود را به دست اینانی سپرده بودند که در حسرت خوش خدمتی به کاخ سفید ماندند و به نان‌‌های حرام آل سعود بسنده کردند.

و صد البته این مسئله را باید از برکات خون شهدا و مجروحان فتنه دانست که سبب شدند زمستان برود و روسیاهی چهره زغال بر همگان عیان شود.
[ سه شنبه 25 بهمن 1390 ] [ 07:17 ب.ظ ] [ احمد ترابی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
موتور جستجوی خبر قطره >

ولایت فقیه